Projectaanvraag

Een samenwerking op jouw maat

Met deze vragen willen we vermijden dat we u onnodig moeten contacteren voor bijkomende vragen.

  • Amadeo Kollectif werkt met korte prikkels, artistieke weken, lange trajecten en open workshops. Maar elk project, hoe lang of kort ook, vertrekt vanuit de leefwereld van de kinderen of jongeren. Bij open workshop is er een vrije inloop bij gesloten werken we gedurende een periode met één of meerdere vaste groepen.
  • In het geval van prikkelworkshops: minimaal 2 workshops per dag voor financiële haalbaarheid.

    Opgelet: bij open workshops worden kleuters altijd vergezeld door hun ouders.

    Projecten in de vrije tijd worden ingedeeld volgens de volgende leeftijdsgroep: 3 tot 5 jaar - 6 tot 8 jaar - 9 tot 12 jaar - 12 tot 15 jaar - 15 tot 18 jaar

  • Maximum: - 12 tot 15 in het geval van kleuters - 15 vanaf lagere school - In schooltijd maximum 25
  • Elke groep en situatie is uniek. Elk project, of het nu lang of kort is, vertrekt vanuit de leefwereld van de kinderen of jongeren. Daarom kan, in samenspraak met de artistieke begeleid·st·er, het thema, het Imaginarium en de artistieke disciplines worden aangepast."

  • Indien de locaties en logistieke verantwoordelijke al gekend zijn, dan horen we het graag.

  • Adres - Aantal m2
  • Gelieve rekening te houden met onze technische specificaties.

    Zorg voor de veiligheid en gezondheid van ons technisch team door een eenvoudige toegang en zoveel mogelijk details te verstrekken:

    • De afstand vanaf de parkeerplaats tot de locatie. Of de ruimte bereikbaar is met karretjes op wielen.
    • De breedte van de deuren.
    • Of er een lift aanwezig is (indien de activiteit niet op de begane grond plaatsvindt).

    Deze informatie helpt ons om de levering efficiënt en veilig te plannen.

  • Welke periode er kan worden op- en afgebouwd? Kan het de dag zelf of is een andere dag ook mogelijk?

    Opbouw van een klein Imaginarium: ¼ tot 1 uur voor de activiteit, meestal door de artistieke begeleid·st·er zelf. In sommige gevallen kan er gevraagd worden om te leveren op een andere dag.

    Montage van een groot Imaginarium: 1 uur. En contact met ons logistiek team is noodzakelijk. Soms zijn we verplicht op een andere dag op te bouwen en af te breken.

    Opbouw van het Orgelwiel, min. 4 uur.

    U kunt het logistieke team contacteren via:





  • Uw gegevens

  • Enkel nodig als u nog niet gekend bent bij ons.

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.